Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela zwykła

1. W sobotę, 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie odmawiać różaniec będziemy po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30, a w niedzielę przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:30. Zachęcamy do udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach.

2. Od pierwszej niedzieli października – 2.10.2016 r. rozpoczynamy w naszej parafii spotkania akademickie. Zapraszamy młodzież maturalną i studentów do klubo-kawiarnii na godz. 19:00. Spotkania poprowadzi ks. Maciej.

3. Od pierwszej niedzieli października o godz. 19:00 zaraz po wieczornej Mszy św. rozpoczynamy kolejny cykl nauk przedmałżeńskich. W naszej parafii w ramach kursu będzie można skorzystać z poradni małżeńskiej. Zachęcamy narzeczonych do zainteresowania się kwestią ukończenia kursu.

4. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie biblijnym. Zgłoszenia u pani Renaty Łoszewskiej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

5. W naszej parafii 7 października 2016 r. rozpoczną się rekolekcje zawierzenia. Poprowadzi je ks. Michał Filipowicz. Zapraszamy. Szczegóły na plakacie.

6. Ofiary z dzisiejszej niedzieli składane do puszek przed kościołem przeznaczone są na wsparcie Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie, gdzie kształcą się klerycy pragnący zasilić szeregi kapłańskie. Polecamy tę zbiórkę szczodrobliwości naszych parafian.

7. W sobotę 8 października w naszej parafii zorganizowana będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Samochód specjalistycznej firmy ustawiony będzie na placu kościelnym w godz. 10:00 - 14:00. Istnieje możliwość odbioru sprzętu o dużych gabarytach/ lodówki, pralki, zmywarki itp/ z domów na podstawie zgłoszenia adresu w kancelarii parafialnej. Prosimy o zainteresowanie się tą ekologiczną akcją.

Bieżące informacje o przygotowaniu do zaległej I Komunii i Rocznicy I Komunii, oraz o nowej grupie komunijnej na rok 2021 będą umieszczane w zakładce: Sakramenty/I Komunia. Proszę sprawdzać.

bierz plakat 2020

spływOiS 2020b

rekolekcje 4 7 2020

Mamy zielone światło w sprawie organizacji rekolekcji parafialnych.
1. Ksiądz rekolekcjonista - ks. Adam Kurowski - opiekun i moderator   Ruchu Rodzin Nazaretańskich.
2. Temat: "Bliżej siebie" - role małżonków w rodzinie. Formacja będzie w postaci konferencyjno-warsztatowej.
3. Koszty tygodniowego pobytu:
    dorośli- 620 zł
    młodzież-(12-19) - 520 zł,
    dzieci    - (3-12)  - 450 zł
    maluchy- (0-3)  -   140 zł.
Koordynator - Mińkowska Elżbieta

meski rozaniec

pielgrzymka wlochy 2020

Rzym (3 pełne dni) - Watykan - Castel Gandolfo - Asyż - Cortona - Florencja - Siena - Divino Amore