scholaSchola istnieje od 2010 roku założona przez siostrę Amadeuszę i grono rodziców akompaniujących na gitarach.W scholi Muzycznej dzieci naszej parafii uczą się śpiewać nie tylko swoim głosem, ale przede wszystkim sercem. Ponadto uczą się i poznają Boga poprzez zawarte w pieśniach treści. Te mało zrozumiałe są tłumaczone, bo priorytetem w śpiewaniu jest słowo, któremu podporządkowany jest śpiew.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem i pasją przychodzą na spotkania, które odbywają się w niedzielę o godzinie 10:30 w salce katechetycznej. Zapraszamy wszystkie dzieci chętne wesprzeć naszą parafialną scholę! Schola śpiewa na Mszy Św. w niedziele o godz. 11.30. Rozbrzmiewa wtedy dźwięk gitary i głośny, radosny śpiew.

Serdecznie zapraszamy !

   

 

(posłuchaj - kliknij)

okadka m

Płyta jest do nabycia w sklepiku parafialnym, a dochód z jej sprzedaży wspiera wyjazdy kolonijne dzieci z naszej parafii.

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.