Ogłoszenia parafialne - II Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj, w  niedzielę 23 kwietnia  obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia przypada święto patronalne Caritas. Dziękujemy paniom z parafialnego oddziału Caritas za wytrwałą posługę na rzecz ubogich.

2. W następną niedzielę 30 kwietnia zapraszamy na kiermasz książki katolickiej. Gościć będziemy przedstawicieli księgarni Kurii Metropolitalnej przy ul. Miodowej.

3. Przypominamy, że I komunia święta odbędzie się 21 maja na Mszy świętej o godz.11:30, rocznica I komunii świętej 28  maja również  na Mszy świętej o godz.11:30, a bierzmowanie w środę 10 maja  o godz. 18:00.

4. Parafia organizuje rekolekcje rodzinne nad morzem w czasie wakacji. Zachęcamy małżeństwa i rodziny do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej - poniżej

Bieżące informacje o przygotowaniu do zaległej I Komunii i Rocznicy I Komunii, oraz o nowej grupie komunijnej na rok 2021 będą umieszczane w zakładce: Sakramenty/I Komunia. Proszę sprawdzać. 

bierz plakat 2020

 

 

 

meski rozaniec

 

 

 pielgrzymka wlochy 2020

Rzym (3 pełne dni) - Watykan - Castel Gandolfo - Asyż - Cortona - Florencja - Siena - Divino Amore

(pełny program - kliknij)

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.