Ogłoszenia parafialne  - IV Niedziela Wielkiego Postu.

 

1. W naszym kościele nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się  w każdy piątek o godz.17:00  dla dzieci z rodzinami, a o godz. 18:30 dla wszystkich parafian. W każdą niedzielę Wielkiego Postu odprawiane jest nabożeństwo „Gorzkich żali ” o godz.17:30.  Za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W  zeszłą niedzielę 4 marca o godz.19:00 rozpoczął się nowy cykl nauk przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych do udziału, przypominając , że kurs jest jednym z warunków spisania protokołu przedmałżeńskiego. Konferencje odbywają się w sali przy kaplicy św. Jana Pawła II.             

3. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się za tydzień - 18 marca w piątą niedzielęWielkiego Postu. Poprowadzi je ks. dr Krzysztof Bardski – biblista – min. wykładowca w Warszawskim Metropolitalnym Seminarium Duchownym  . Prosimy o zarezerwowanie czasu na skupienie rekolekcyjne.

4. Zachęcamy do wyruszenia na Ekstremalną Drogę Krzyżową po dekanacie grodziskim. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele św. Anny 16 marca 2018 r. o godz. 20:00, a zakończenie w naszej parafii w kaplicy św. Jana Pawła II. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

5. Zachęcamy do nabywania  świec  „Caritasowych” na wielkanocne stoły. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla dzieci z biednych rodzin naszej parafii. Prosimy o dary w naturze tj. słodycze, zabawki, materiały biurowe, środki czystości. Możemy je składać do kosza Caritasu w kościele lub do kancelarii parafialnej.

6.  W naszej parafii odbywają się spotkania formacyjne dla małżeństw. Prowadzi  je  ks. dr Adam Bajorski – Misjonarz św. Rodziny. Kolejne spotkanie  w środę 15 marca 2018 r. na Mszy św. wieczornej o godz. 19:00 w kościele. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

7. Ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa możemy przekazywać do siostry Justyny - w zakrystii, a w tygodniu do kancelarii parafialnej.

koledowanie m

 

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.