Ogłoszenia parafialne - III Niedziela Wielkanocna

1. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego.

2. Za tydzień, w 4 niedzielę wielkanocną rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie.

3. Parafia organizuje rekolekcje rodzinne nad morzem w czasie wakacji. Zachęcamy małżeństwa i rodziny do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej.

4. Młodzież z Grupy Akademickiej zaprasza na sztukę: „ Kostka”. Zapraszamy w piątek 20 kwietnia do domu kultury w Grodzisku Maz. o godz.18:00.

5. W naszej parafii odbywają się spotkania formacyjne dla małżeństw. Prowadzi  je  ks. dr Adam Bajorski – Misjonarz św. Rodziny. Zapraszamy na wiosenne rekolekcje małżeńskie 20 – 21 kwietnia 2018 r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

6. W następną niedzielę 22 kwietnia zapraszamy na kiermasz książki katolickiej. Gościć będziemy przedstawicieli księgarni Kurii Metropolitalnej przy ul. Miodowej.

historie m 21.04.2018

Zapraszamy do udziału we wspaniałych rekolekcjach weekendowych „Historie Miłosne w Biblii”.

Obrazują one różne aspekty naszego życia małżeńskiego i rodzinnego przez pryzmat wybranych par biblijnych. To z czym zmagały się pary w odległej przeszłości jest wbrew pozorom aktualne i w naszych małżeństwach.

Piękny czas bycia razem i formacji. Gorąco polecamy i zapraszamy.

Koszt 120zł / para, lecz pieniądze niech nie będą przeszkodą – możliwe zniżki dla potrzebujących.

Jest możliwość opieki do dzieci na czas rekolekcji, po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby.

Zapisy: 509-747-863 / 507-190-769 lub szulcj65@gmail.com

Zapraszamy na cykl comiesięcznych spotkań małżeńskich.  Spotkania są dedykowane dla wszystkich małżeństw, niezależnie od stażu. Prowadzi je ks. Adam Bajorski - naprawdę wyjątkowy rekolekcjonista z wieloletnim doświadczeniem pracy dla i z małżeństwami.  Zapraszamy pary z naszej parafii i nie tylko :-) Każde spotkanie rozpoczyna Msza Święta o 19:00.  Terminy wszystkich spotkań - kliknij w plakat.

Terminy spotkań:
· 18.04.2018 – środa 19:00