Ogłoszenia parafialne - III Niedziela Wielkanocna

                                                                 

1. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego.

2. Za tydzień, w 4 niedzielę wielkanocną rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie.

3. Parafia organizuje rekolekcje rodzinne nad morzem w czasie wakacji. Zachęcamy małżeństwa i rodziny do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej.

4. Młodzież z Grupy Akademickiej zaprasza na sztukę: „ Kostka”. Zapraszamy w piątek 20 kwietnia do domu kultury w Grodzisku Maz. o godz.18:00.    

5. W naszej parafii odbywają się spotkania formacyjne dla małżeństw. Prowadzi  je  ks. dr Adam Bajorski – Misjonarz św. Rodziny. Zapraszamy na wiosenne rekolekcje małżeńskie 20 – 21 kwietnia 2018 r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

6. W następną niedzielę 22 kwietnia zapraszamy na kiermasz książki katolickiej. Gościć będziemy przedstawicieli księgarni Kurii Metropolitalnej przy ul. Miodowej.

koledowanie m

 

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.