Ogłoszenia parafialne - III Niedziela Wielkanocna

                                                                 

1. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego.

2. Za tydzień, w 4 niedzielę wielkanocną rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie.

3. Parafia organizuje rekolekcje rodzinne nad morzem w czasie wakacji. Zachęcamy małżeństwa i rodziny do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej.

4. Młodzież z Grupy Akademickiej zaprasza na sztukę: „ Kostka”. Zapraszamy w piątek 20 kwietnia do domu kultury w Grodzisku Maz. o godz.18:00.    

5. W naszej parafii odbywają się spotkania formacyjne dla małżeństw. Prowadzi  je  ks. dr Adam Bajorski – Misjonarz św. Rodziny. Zapraszamy na wiosenne rekolekcje małżeńskie 20 – 21 kwietnia 2018 r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

6. W następną niedzielę 22 kwietnia zapraszamy na kiermasz książki katolickiej. Gościć będziemy przedstawicieli księgarni Kurii Metropolitalnej przy ul. Miodowej.

PLAKAT PRZEZ MARYJE konkurs roza

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.