Ogłoszenia parafialne - Wniebowstąpienie Pańskie

1. Trwają nabożeństwa majowe. W niedzielę odprawiane są o godz. 17:30 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30. Zachęcamy do pobożnego udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach ku czci Najświętszej Maryi Panny . 

2. Przypominamy o I Komunii świętej w naszej parafii. Sakrament zostanie udzielony dzieciom w następną niedzielę 20.05.2018 r. na Mszy świętej  o godz.11:30. W sobotę 19 maja  o godz. 10:00 odbędzie się spowiedź rodzin i dzieci przed niedzielną uroczystością. Zachęcamy do odpowiedzialnej postawy chrześcijańskiej w tak wielkim wydarzeniu w życiu dziecka jakim jest I Komunia święta. Próba generalna dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie  się w czwartek 17 maja o godz. 19:30, a dla dzieci rocznicowych w środę i piątek 23 i 25  maja o godz.19:30 . W sobotę  26 maja spowiedź rodzin z dziećmi rocznicowymi o godz.10:00. 

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

4. Akcja Katolicka przy naszej parafii organizuje bezpłatne porady prawne. W najbliższy wtorek 15.05.2018r.  od godz.17:00 do 18:30 w kancelarii parafialnej przyjmować będzie radca prawny, pani Marta Lewacz-Lorenc. Szczegóły i zapisy przy stoliku z prasą.

5. W dniu 30 maja  2018 r. o godz. 18:30  zapraszamy do Parku Skarbków na koncert uwielbienia „Grodzisk dla Jezusa”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

koledowanie m

 

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.