Ogłoszenia parafialne - Wniebowstąpienie Pańskie

1. Trwają nabożeństwa majowe. W niedzielę odprawiane są o godz. 17:30 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30. Zachęcamy do pobożnego udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach ku czci Najświętszej Maryi Panny . 

2. Przypominamy o I Komunii świętej w naszej parafii. Sakrament zostanie udzielony dzieciom w następną niedzielę 20.05.2018 r. na Mszy świętej  o godz.11:30. W sobotę 19 maja  o godz. 10:00 odbędzie się spowiedź rodzin i dzieci przed niedzielną uroczystością. Zachęcamy do odpowiedzialnej postawy chrześcijańskiej w tak wielkim wydarzeniu w życiu dziecka jakim jest I Komunia święta. Próba generalna dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie  się w czwartek 17 maja o godz. 19:30, a dla dzieci rocznicowych w środę i piątek 23 i 25  maja o godz.19:30 . W sobotę  26 maja spowiedź rodzin z dziećmi rocznicowymi o godz.10:00. 

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

4. Akcja Katolicka przy naszej parafii organizuje bezpłatne porady prawne. W najbliższy wtorek 15.05.2018r.  od godz.17:00 do 18:30 w kancelarii parafialnej przyjmować będzie radca prawny, pani Marta Lewacz-Lorenc. Szczegóły i zapisy przy stoliku z prasą.

5. W dniu 30 maja  2018 r. o godz. 18:30  zapraszamy do Parku Skarbków na koncert uwielbienia „Grodzisk dla Jezusa”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

PLAKAT PRZEZ MARYJE konkurs roza

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.