Ogłoszenia parafialne – IX Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę 3 czerwca 2018 r. w Warszawie – Wilanowie gromadzimy się, aby przeżywać już po raz jedenasty Święto Dziękczynienia Bożej Opatrzności – „Dziękujemy za niepodległość”. W  kościołach w całej Polsce prowadzona jest  zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Zachęcamy do ofiarności i wzięcia udziału w uroczystościach.

2. Jutro, w poniedziałek 4  czerwca  o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / . O godz. 17:30 odmówimy różaniec w intencji naszych zmarłych, polecając wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy tych, którzy poprzedzili nas w wędrówce do wiecznej ojczyzny.

3. W czwartek 7 czerwca zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków i ziół na Mszy św. o godz. 18:00.

4. W piątek  8 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post. Obchodzimy również Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

5. Zapraszamy na   nabożeństwa czerwcowe  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę odprawiane są o godz. 17:30 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz.18:30.

6. Akcja Katolicka przy naszej parafii organizuje bezpłatne porady prawne. W najbliższy wtorek 5.06.2018r.  od godz.17:00 do 18:30 w kancelarii parafialnej przyjmować będzie radca prawny, pani Marta Lewacz-Lorenc. Szczegóły i zapisy przy stoliku z prasą.

7. Grupa młodzieżowa i akademicka Klema zaprasza na Festiwal Gier Planszowych w sobotę 9 czerwca o godz.10:00. Zapraszamy dzieci , młodzież i całe rodziny.

Gorąco zapraszamy na Czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego tj. 8 czerwca 2019

W sobotni wieczór chcemy zgromadzić się w Wieczerniku, by wspólnie przyzywać Tego, który jest Stworzycielem i Pocieszycielem.

czuwanie 8.06.2019

 pielgrzymka dzieci m 25.06.2019 d

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.