Ogłoszenia parafialne  - IV Niedziela Adwentu.

1. Jutro, w poniedziałek 24 grudnia przypada wigilia uroczystości Bożego Narodzenia. Tego dnia w kościołach nie odprawia się Mszy św. wieczornych. Zachęcamy do pielęgnowania zwyczajów wigilijnych i do udziału w Pasterce. Pasterka zostanie odprawiona  w kościele parafialnym o 24:00.  Taca z pasterki przeznaczona jest na wsparcie kościelnego Funduszu Obrony Życia i domy samotnych matek. Przypominamy, że w wigilię nie ma Mszy św. o godz. 18:00 . 

2. W pierwszy i drugi dzień Świąt Msze św. w porządku niedzielnym.  Msza św. o godz. 13:00 z chrztem dzieci.

3. W tym roku drugi dzień świąt przypada w środę 26 grudnia -  jest to dzień wspomnienia św. Szczepana. Taca z tego dnia przeznaczona jest na wsparcie katolickich uczelni KUL i UKSW.

4.  W okresie zimowym/ styczeń, luty/, Msze św. w dni powszednie odprawiane będą w dolnej kaplicy św. Jana Pawła II znajdującej się z lewej strony kościoła.

5. Wizyty duszpasterskie w naszej parafii tzw. kolęda rozpoczną się w czwartek 27 grudnia 2017 r.  od wsi Opypy. Zachęcamy do potraktowania wizyt z należytą powagą i wykazania się sąsiedzką troską w informowaniu o wizycie duszpasterza. Niech odwiedziny kapłanów będą sposobnością do pogłębienia więzów z parafią miejsca zamieszkania. Terminarz odwiedzin wywieszony będzie na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii. 

6. Bóg zapłać wszystkim którzy w ubiegłym tygodniu wsparli funkcjonowanie parafii osobistą ofiarą. W sposób szczególny wszystkim pomagającym w sprzątaniu i strojeniu kościoła.

7. W miesiącu styczniu ze względu na trwające wizyty duszpasterskie Mszy św. o godzinie 19:00   nie będzie.  

8. Kancelaria parafialna w czasie kolędy czynna będzie po Mszy św. wieczornej.

9. W następną niedzielę  30 grudnia  obchodzimy święto Świętej Rodziny. Na Mszy św. o godz. 10:00 uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwo małżonków z naszej parafii.

 

Wizyty Duszpasterskie – Kolęda 2018/19

Czwartek      27.12.2018 godz. 15:00 –  OPYPY ul. Gajowa, Paprociowa, Pałacowa, oraz ul. Mazowiecka od Książenic, Polnych Kwiatów

Piątek          28.12.2018 godz. 15:00 –  OPYPY ul. Jesienna, Wiosenna, Letnia, Morwowa / od letniej /; Gilewicza

Sobota         29.12.2018 godz. 10:00 – OPYPY ul. Jabłoniowa, Agrestowa, Morwowa,  Gruszowa, Śliwowa, Cytrynowa, Kokosowa, Figowa, Chabrowa, Daktylowa, Oliwkowa

Gorąco zapraszamy na Czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego tj. 8 czerwca 2019

W sobotni wieczór chcemy zgromadzić się w Wieczerniku, by wspólnie przyzywać Tego, który jest Stworzycielem i Pocieszycielem.

czuwanie 8.06.2019

 pielgrzymka dzieci m 25.06.2019 d

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.