Ogłoszenia parafialne - Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.

1.. W dzisiejszą niedzielę, 6 stycznia - Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Przypominamy o tradycji poświęcenia kredy i kadzidła i oznaczenia drzwi domów literami K+M+B 2019. Taca przeznaczona jest na wsparcie polskich Misjonarzy.

2. W dzisiejszą niedzielę - 6 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy lektorów, ministrantów i scholę dziecięcą na spotkanie opłatkowe do dolnego kościoła.

3. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / . O godz. 1730odmówimy różaniec w intencji naszych zmarłych, polecając wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy tych, którzy poprzedzili nas w wędrówce do wiecznej ojczyzny.

4. Kancelaria parafialna w czasie kolędy czynna jest po Mszach św. wieczornej.

5. Porządek wizyt duszpasterskich w tym tygodniu :(poniżej)

6. Bóg zapłać wszystkim którzy w ubiegłym tygodniu przyjęli duszpasterzy z wizytą kolędową. Niech Boże błogosławieństwo pozostanie w rodzinnych domach i umacnia dobre, pełne pokoju i wszelkiej obfitości życie. Dziękujemy za wszelkie kolędowe ofiary, przeznaczone przede wszystkim na ogrzewanie kościoła i prace związane z instalacją belki tęczowej i renowacji kopuły nawy głównej w naszym kościele.

7. W niedzielę 20 stycznia o godz. 19:00 w naszym kościele planujemy występ grodziskich chórów . Będzie to okazja do wysłuchania pięknych kolęd i pastorałek oraz do wspólnego kolędowania. Serdecznie zapraszamy. Plakat w gablocie.

Wizyty Duszpasterskie – Kolęda 2019

Poniedziałek     7.01.2019  godz. 15:00 –  ul. Zacisze, Lwowska, Prosta,  Kleberga

Wtorek             8.01.2019  godz. 15:00 –  Siedlecka, Kaliska,  Dąbrowskiego,

Tarnowska, Kielecka

Środa                9.01.2019  godz. 15:00 –    ul. Grzybowa, Wiejska, Suwalska,

Olsztyńska, Augustowska, Włocławska

Czwartek          10.01.2019  godz. 15:00 –   ul. Płocka, ul. Brzozowa, Królewska,

Łowicka, Sieradzka, Zamoyskiego

Piątek               11.01.2019  godz. 15:00 –   ul. Łagodna, Wilgi, Czyżyka, Litewska,

Łotewska, Kijowska

Sobota               12.01.2019 godz. 10:00 –   ul. Okólna, Majowa, Podmiejska, Zięby,

Nastrojowa, Kaprys, Bażancia, Derkacza, Paryska, Praska, Wenecka, Ateńska, Wileńska

Gorąco zapraszamy na Czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego tj. 8 czerwca 2019

W sobotni wieczór chcemy zgromadzić się w Wieczerniku, by wspólnie przyzywać Tego, który jest Stworzycielem i Pocieszycielem.

czuwanie 8.06.2019

pielgrzymka dzieci m 25.06.2019 d