Ogłoszenia parafialne  - V Niedziela zwykła

1. Parafia organizuje rekolekcje rodzinne nad morzem w czasie wakacji. Zachęcamy małżeństwa i rodziny do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej.

2. Jutro, w poniedziałek , 11 lutego  przypada 27 Światowy Dzień Chorego. Zachęcamy do modlitwy i szczególnej troski o ludzi cierpiących z powodu różnorakich dolegliwości, zwłaszcza tych, którzy będąc sami nie mogą liczyć na wsparcie rodziny.

3. W czwartek , 14 lutego przypada święto świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy.

4. Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie od godz. 16:00 do 17:00.

5. Od niedzieli 3.02.2019 r.  przyjmujemy w kancelarii parafialnej i zakrystii zgłoszenia rodzin do indywidualnych odwiedzin duszpasterskich poza czasem kolędowym.  Uzgodnienia terminu i godziny odwiedzin z ks. proboszczem.  Zapraszamy i oczekujemy na powiadomienia.  

6. W niedzielę 3 marca o godz.19:00 rozpoczynamy nowy cykl nauk przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych do udziału, przypominając , że kurs jest jednym z warunków spisania protokołu przedmałżeńskiego. Konferencje odbywają się w sali przy kaplicy św. Jana Pawła II.              

7. W sobotę 16 lutego o godz. 10:00 rozpoczynamy po przerwie zimowej spotkania kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy wszystkich, którzy zaniedbali ten sakrament do przyjścia na katechezę w kościele. Obecność gimnazjalistów obowiązkowa. 

8. W następną niedzielę 17 lutego po Mszy św. o godz. 11:30 odbędzie się kolejne spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św.  

 

previous arrow
next arrow
Slider

 

IX Grodziskie Kolędowanie - Link do zdjęć: (link)

 

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.