Ogłoszenia parafialne  - I Niedziela zwykła.

Święto Chrztu Pańskiego.

12.01.2020 r.

1. Dzisiaj, Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia . Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły i trwa do wtorku          / 25 lutego/ przed Środą Popielcową.

2. Jutro, o godz. 1800 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / . O godz. 1730 odmówimy różaniec w intencji naszych zmarłych, polecając wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy tych, którzy poprzedzili nas w wędrówce do wiecznej ojczyzny.

3. Kancelaria w czasie kolędy czynna jest  po Mszy św. wieczornej.

4 W okresie zimowym/ styczeń, luty/, Msze św. w dni powszednie odprawiane są w dolnej kaplicy św. Jana Pawła II znajdującej się z lewej strony kościoła.

5. W dzisiejszą niedzielę  12 stycznia 2020r.  na Mszy św. o godz. 1130  odbędzie się uroczyste odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci  I – komunijne. Dzieci przynoszą swoje świece chrzcielne i uzupełnione dzienniczki na spotkanie po Mszy św. w Sali przy kawiarence.

6. Porządek wizyt duszpasterskich w tym tygodniu: Terminarz odwiedzin wywieszony jest na tablicy ogłoszeń i umieszczony na stronie internetowej parafii. (poniżej)

7. Bóg zapłać wszystkim którzy w ubiegłym tygodniu przyjęli duszpasterzy z wizytą kolędową. Niech Boże błogosławieństwo pozostanie w rodzinnych domach i umacnia dobre, pełne pokoju i wszelkiej obfitości życie. Dziękujemy za wszelkie kolędowe ofiary, przeznaczone przede wszystkim na ogrzewanie kościoła i prace związane z kaplicą Prymasa Tysiąclecia – kardynała Stefana Wyszyńskiego .

Wizyty Duszpasterskie – Kolęda 2020

Poniedziałek     13.01.2020  godz. 15:00 –  ul. Płocka, Augustowska, Włocławska   Suwalska, Olsztyńska,

Wtorek              14.01.2020  godz. 15:00 –  ul. Łagodna, Wilgi, Czyżyka, Łotewska, Kijowska, ul. Grzybowa, Wiejska

Środa                 15.01.2020  godz. 15:00 –    ul. Brzozowa,  Piastów, Królewska, Litewska,Wileńska, Łowicka, Sieradzka

Czwartek           16.01.2020  godz. 15:00 –   ul. Kasprowicza, Knapskiego, Chłopickiego, Chodkiewicza,

Piątek                17.01.2020  godz. 15:00 –    ul. Baśniowa, Jelenia, Tylna, Czeska

Sobota               18.01.2020 godz. 10:00 –   ul. Okólna, Majowa, Podmiejska, Zięby, Nastrojowa, Kaprys, Bażancia, Derkacza, Paryska, Praska, Wenecka, Ateńska.

Bieżące informacje o przygotowaniu do zaległej I Komunii i Rocznicy I Komunii, oraz o nowej grupie komunijnej na rok 2021 będą umieszczane w zakładce: Sakramenty/I Komunia. Proszę sprawdzać.

bierz plakat 2020

meski rozaniec

pielgrzymka wlochy 2020

Rzym (3 pełne dni) - Watykan - Castel Gandolfo - Asyż - Cortona - Florencja - Siena - Divino Amore