Ogłoszenia parafialne – XIII Niedziela zwykła

28.06.2020 r. 

1. Zapraszamy na  ostatnie w tym roku nabożeństwa czerwcowe  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę odprawiane są o godz. 1730 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 1830.

2. Jutro, w poniedziałek  29 czerwca przypada  uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Polecamy w modlitwach Papieża Franciszka. 

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota  miesiąca.

4. Przypominam, że w każdy czwartek, również w wakacje, /od lipca do końca sierpnia o godz. 1830/ zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Adoracja kończy się   Apelem Jasnogórskim o godz. 2100. Zapraszamy.

5.  Sakrament bierzmowania zostanie udzielony naszej młodzieży w środę                 16 września 2020 r. na Mszy św. o godz. 1800. Szafarzem sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej będzie Biskup Rafał Markowski. Szczegóły na stronie parafialnej.

6. Przypominamy, że w naszej parafii w czasie wakacji Msza święta w dni powszednie  odprawiana będzie tylko o godz. 1800.

7. Zachęcamy do bezpiecznego odpoczynku w czasie wakacji przypominając o tym, że chrześcijaninem jest się w każdym miejscu i czasie.

mazowsze 100 JP2

Bieżące informacje o przygotowaniu do zaległej I Komunii i Rocznicy I Komunii, oraz o nowej grupie komunijnej na rok 2021 będą umieszczane w zakładce: Sakramenty/I Komunia. Proszę sprawdzać. 

meski rozaniec

 

 

 pielgrzymka wlochy 2020

Rzym (3 pełne dni) - Watykan - Castel Gandolfo - Asyż - Cortona - Florencja - Siena - Divino Amore

(pełny program - kliknij)

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.