Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela zwykła

27.09.2020 r.   

1. W czwartek, 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie odmawiać różaniec będziemy po Mszy św. wieczornej o godz. 1830, a w niedzielę przed Mszą św. wieczorną o godz. 1730. Zachęcamy do udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach. 

2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Zachęcam do modlitwy w tej niełatwej w dzisiejszych czasach intencji.

3. Nowy rocznik pierwszych klas licealnych przystępujących do sakramentu bierzmowania w 2021 r. zgromadzi się 10 października 2020 r. o godz. 1000 w dolnym kościele.

Nowy rocznik trzecich klas szkoły podstawowej przystępujących do I komunii św. w 2021 r. zgromadzi się 11 października 2020 r. na Mszy św. o godz. 1130 a po niej w dolnym kościele na spotkaniu organizacyjnym.

4. W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą ograniczeń epidemiologicznych w przestrzeni publicznej proszę o roztropne zachowanie higieny i kontaktów międzyosobowych. Proszę o zachowanie poleceń sanitarno-epidemiologicznych podawanych przez media i stosowne służby medyczne oraz sanepidu.  

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału w stosownych nabożeństwach.

6. Od drugiej niedzieli października tj. 11.10.2020r. o godz. 1900 zaraz po wieczornej Mszy św. rozpoczynamy kolejny cykl nauk przedmałżeńskich.  W naszej parafii w ramach kursu będzie można skorzystać z poradni małżeńskiej. Zachęcamy narzeczonych do zainteresowania się kwestią ukończenia kursu.

mazowsze 100 JPII 17.10.2020

previous arrow
next arrow
Slider

 

meski rozaniec

 

 

 

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.