UWAGA - zmiana terminu koncertu zespołu "Mazowsze" - koncert odbędzie się w sobotę 17 października o godz. 19:00

 

Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela zwykła

11.10.2020 r.    

1. W czwartek, 1 października rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie odmawiamy różaniec po Mszy św. wieczornej ok. godz. 1830, a w niedzielę przed Mszą św. wieczorną o godz. 1730. Zachęcamy do udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach. 

2. W dzisiejszą niedzielę 11 października  przeżywamy XX Dzień Papieski. Pamiętajmy o modlitwie w intencji stypendystów stanowiących żywy pomnik św. Jana Pawła II. Przed kościołem prowadzona będzie zbiórka do puszek na ten niezwykle szlachetny cel, jam jest wykształcenie młodego pokolenia.

3. W środę 14 października – Dzień Edukacji Narodowej. Polecamy Panu Bogu i wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników oświaty.

4. Od dzisiejszej niedzieli tj. 11.10.2020r. o godz. 1900 zaraz po wieczornej Mszy św. rozpoczynamy kolejny cykl nauk przedmałżeńskich.  W naszej parafii w ramach kursu będzie można skorzystać z poradni małżeńskiej. Zachęcamy narzeczonych do zainteresowania się kwestią ukończenia kursu.

5. W czwartek 15 października o godz. 1900 odbędzie się uroczysty koncert z okazji 100- lecia urodzin św. Jana Pawła II. Wystąpi chór zespołu „ Mazowsze”. Będzie to piękne wydarzenie artystyczne dlatego serdecznie zapraszam naszych parafian do udziału. Plakat na stronie parafii i w gablocie z ogłoszeniami. Nabożeństwo różańcowe odprawimy o godz.1730. tego dnia nie będzie Mszy św. o 1900 ani wieczornej adoracji .

6. W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą ograniczeń epidemiologicznych w przestrzeni publicznej proszę o roztropne zachowanie higieny i kontaktów międzyosobowych. Proszę o zachowanie poleceń sanitarno-epidemiologicznych podawanych przez media i stosowne służby medyczne oraz sanepidu. Przypominam o konieczności noszenia maseczek w przestrzeni publicznej.

mazowsze 100 JPII 17.10.2020

previous arrow
next arrow
Slider

 

meski rozaniec

 

 

 

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.