Ogłoszenia parafialne  - I Niedziela Wielkiego Postu.

21.02.2021 r.

1. W naszym kościele nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się  w każdy piątek o godz. 1700  dla dzieci z rodzinami, a o godz. 1830 dla wszystkich parafian. W każdą niedzielę Wielkiego Postu odprawiane jest nabożeństwo „Gorzkich żali ” o godz.1730.  Za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Za tydzień 28 lutego, w drugą niedzielę Wielkiego Postu „ Ad gentes” wspieramy polskich misjonarzy. Otaczamy ich samych i całe dzieło misyjne modlitwą oraz daniną wielkopostną. Zachęcamy do ofiary na cele misyjne składanej tradycyjnie  do puszek przed kościołem.

3. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną  21 Marca - w piątą niedzielę Wielkiego Postu. Poprowadzi je ks. kanonik Paweł Sobstyl – proboszcz par. Dzieciątka Jezus na warszawskim Żoliborzu  . Prosimy o zarezerwowanie czasu na skupienie rekolekcyjne. Tegoroczne rekolekcje odbędą się w pełnym wymiarze tj. od niedzieli do środy.

NOWE INFORMACJE KOMUNIJNE W ZAKŁADCE: SAKRAMENTY/I KOMUNIA! PROSZĘ SPRAWDZAĆ!

Galeria zdjęć Boże Narodzenie 2020

pierwsze soboty