Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego .

4.04.2021 r.

1. Dzisiaj najważniejszy dzień w roku liturgicznym – Zmartwychwstanie Pańskie. Zachęcamy wiernych do przeżycia go w chrześcijańskiej radości.

2. Dziękujemy wszystkim życzliwym parafianom, którzy pomagali w godnym przeżyciu Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych w naszej świątyni. Służbie liturgicznej ołtarza – ministrantom, lektorom, siostrze Konstancji oraz pomagającym w porządkowaniu kościoła i układaniu kwiatów, – wszystkim którzy w jakikolwiek sposób wspierali kapłanów w uroczystym przeżywaniu tych świętych dni.  Niech Jezus zmartwychwstały obdarzy łaskami i błogosławi za podjęty trud.

3.  Jutro Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień świąt. Porządek Mszy św. jak w zwykłą niedzielę tj. 800, 1000, 1130 , 1300 i 1800

4. W najbliższą  niedzielę 11 kwietnia  obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia przypada święto patronalne Caritas. Dziękujemy paniom z parafialnego oddziału Caritas za wytrwałą posługę na rzecz ubogich.

5. W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą ograniczeń epidemiologicznych w przestrzeni publicznej proszę o roztropne zachowanie higieny i kontaktów międzyosobowych. Proszę o zachowanie poleceń sanitarno-epidemiologicznych podawanych przez media i stosowne służby medyczne oraz sanepidu.

NOWE INFORMACJE KOMUNIJNE W ZAKŁADCE: SAKRAMENTY/I KOMUNIA! PROSZĘ SPRAWDZAĆ!

NASZ WIELKOPOSTNY KONKURS:

Kartki z Dróg Krzyżowych na konkurs dzieci przynoszą w niedzielę 25.04. (zmiana!!!).

Termin rozdania nagród za 10 najpiękniejszych kartek podamy później!

DUCHOWA ADOPCJA PLAKAT2021

plakat bialogora 2021

Rekolekcje - Białogóra ul. Lubiatowska 4c, Dom Rekolekcyjny w diecezji pelplińskiej.
1. Termin -  09-16. 07.2021r. - rozpoczynamy 09.07 - ok. godz 18.00 - kolacja i zawiązanie wspólnoty.
    Przed wyjazdem odbędzie się spotkanie organizacyjne.
2. Ksiądz rekolekcjonista - ks. Tomasz - opiekun Domu Rekolekcyjno - Wypoczynkowego w Białogórze.
3. Temat: " Patris corde - czas przy sercu św. Józefa "-  przeżywanie swojej codzienności. Formacja będzie w postaci konferencyjno-warsztatowej.
4. Koszty tygodniowego pobytu:
    dorośli- 720 zł
    młodzież-(12-19) -630 zł,
    dzieci    - (3-12)  - 520 zł
    maluchy- (0-3)  -   175 zł.
Ośrodek umożliwia opłatę za pobyt dzieci bonami turystycznymi.
Kontakt w sprawie rekolekcji: 603 884 906

pierwsze soboty