Ogłoszenia parafialne - V Niedziela Wielkanocna

2.05.2021 r. 

1. Dzisiaj, w pierwszą Niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 1000 nabożeństwo eucharystyczne i adoracja Najświętszego Sakramentu; po Mszy św. spotkanie kółek różańcowych w kaplicy św. Jana Pawła II.

2. Jutro, w poniedziałek,  3 maja obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski. Jest to dzień modlitw w intencji Ojczyzny i za rodaków przebywających na emigracji. Porządek Mszy św. jak w zwykłą niedzielę tj. 800, 1000, 1130, 1300 i 1800.  W tym dniu obchodzimy Święto Narodowe – rocznica ustanowienia Konstytucji 3 maja.

3. Trwają nabożeństwa majowe. W niedzielę odprawiane są o godz. 1730 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 1830. Zachęcamy do pobożnego udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach ku czci Najświętszej Maryi Panny .

4. Dzisiaj Akcja Katolicka naszej parafii prowadzi  zbiórkę do puszek przed kościołem na rzecz Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.

5. Nagrody za 10 najpiękniejszych kartek z Wielkopostnej Drogi Krzyżowej rozdamy w niedzielę 9 maja na Mszy św. o godz.1130. Odbiór strojów po poprawkach w środę 5 maja o godz. 1600 w sali przy kawiarence.

6. W miesiącu maju odprawiana jest w dni powszednie Msza św.                  o godz.730 rano. Jest to tzw. „cicha Msza św.” – bez organisty i bez homilii. Zainteresowane poranną Mszą św. osoby serdecznie zapraszamy!

7. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału w stosownych nabożeństwach.

8. W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą ograniczeń epidemiologicznych w przestrzeni publicznej proszę o roztropne zachowanie higieny i kontaktów międzyosobowych. Proszę o zachowanie poleceń sanitarno-epidemiologicznych podawanych przez media i stosowne służby medyczne oraz sanepidu. 

 jp2 grodzisk pomnik

rekolecje2021 plakat podsumowanie

 

spływOiS 2021p

 

 

pierwsze soboty

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.