Ogłoszenia parafialne – X Niedziela zwykła

6.06.2021 r.

1. Zapraszamy na   nabożeństwa czerwcowe  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę odprawiane są o godz. 1730 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 1830.

2. Jutro, w poniedziałek 7  czerwca  o godz. 1800 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / . O godz. 1730 odmówimy różaniec w intencji naszych zmarłych, polecając wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy tych, którzy poprzedzili nas w wędrówce do wiecznej ojczyzny.

3. W czwartek 18 czerwca zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków i ziół na Mszy św. o godz. 1800.

4. W piątek, 11 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.  Przypominam, że w każdy czwartek, również w wakacje, /od lipca do końca sierpnia o godz. 1830/ zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Adoracja kończyć się  Apelem Jasnogórskim o godz. 2100. Zapraszamy.

5.  W dzisiejszą niedzielę 6 czerwca w naszej parafii gościmy siostrę Amadeuszę ze zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej – misjonarkę z Kamerunu. Opowie o pracy misyjnej, a my otoczymy ją modlitwą i wesprzemy ofiarą składaną do puszek przed kościołem.

6. W dzisiejszą niedzielę 6 czerwca 2021 r. w Warszawie – Wilanowie gromadzimy się poprzez media, aby przeżywać już po raz czternasty Święto Dziękczynienia Bożej Opatrzności. W  kościołach w całej Polsce prowadzona jest  zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. W naszej parafii odbędzie się  ona za tydzień. Zachęcamy do ofiarności i wzięcia udziału w uroczystościach.

NOWE INFORMACJE KOMUNIJNE W ZAKŁADCE: SAKRAMENTY/I KOMUNIA! PROSZĘ SPRAWDZAĆ!

spływOiS 2021p

plakat bialogora 2021

Rekolekcje - Białogóra ul. Lubiatowska 4c, Dom Rekolekcyjny w diecezji pelplińskiej.
1. Termin -  09-16. 07.2021r. - rozpoczynamy 09.07 - ok. godz 18.00 - kolacja i zawiązanie wspólnoty.
    Przed wyjazdem odbędzie się spotkanie organizacyjne.
2. Ksiądz rekolekcjonista - ks. Tomasz - opiekun Domu Rekolekcyjno - Wypoczynkowego w Białogórze.
3. Temat: " Patris corde - czas przy sercu św. Józefa "-  przeżywanie swojej codzienności. Formacja będzie w postaci konferencyjno-warsztatowej.
4. Koszty tygodniowego pobytu:
    dorośli- 720 zł
    młodzież-(12-19) -630 zł,
    dzieci    - (3-12)  - 520 zł
    maluchy- (0-3)  -   175 zł.
Ośrodek umożliwia opłatę za pobyt dzieci bonami turystycznymi.
Kontakt w sprawie rekolekcji: 603 884 906

pierwsze soboty