Ogłoszenia parafialne – XVI Niedziela zwykła

18.07.2021 r.   

 

1. Przypominamy, że w naszej parafii w czasie wakacji Msze święte w dni powszednie  odprawiane są o godz. 1800.  

2. Biskupi polscy, w tym nasz ordynariusz Kardynał Kazimierz Nycz zwrócili się do wszystkich wiernych o rozważenie decyzji przystąpienia do szczepień przeciwko COVID-19. Dlatego też przy wszystkich kościołach prowadzone są konsultacje i zapisy na szczepienia. Również w naszej parafii można będzie się skonsultować i zapisać w następną niedzielę 25 lipca przy stolikach przed kościołem. Jednocześnie wyrażamy wdzięczność władzom gminy i dyrekcji Szpitala Zachodniego im. Św. Jana Pawła II za zorganizowanie konsultacji medycznych i przeprowadzenie szczepień. Wszystkie szczegóły dostępne są na plakacie w gablocie parafialnej i ulotkach z tyłu kościoła. Polecamy tę akcję uwadze naszych parafian.

3.  Zachęcamy do bezpiecznego odpoczynku w czasie wakacji przypominając o tym, że chrześcijaninem jest się w każdym miejscu i czasie.

 

vii grodziski marsz zycia i rodziny

IMG 4314 korekta

  

dzieci maryi 2021

 

jp2 grodzisk pomnik

rekolecje2021 plakat podsumowanie

 

 

 

pierwsze soboty

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.