Ogłoszenia parafialne – XXXIII Niedziela zwykła

19.11.2023 r.  

  1. Za tydzień, w niedzielę 26 listopada przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – kończąca rok liturgiczny. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  2. Dzisiaj tj. w trzecią niedzielę listopada przypada Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Zachęcamy do modlitwy za tych, którzy zginęli na drogach lub zostali poszkodowani oraz za ich bliskich, przeżywających z tego powodu tragedie rodzinne i osobiste.
  3. Jutro, w poniedziałek, 20 listopada zapraszamy mężczyzn z naszej parafii na comiesięczne spotkanie formacyjne. Rozpoczynamy Mszą św. o godz.1800, a po niej konferencja ks. prof. Mieczysława Nowaka w kawiarence parafialnej.  
  4. W dzisiejszą niedzielę 19.11. przeprowadzamy zbiórkę do puszek przed kościołem na rzecz pana Wojciecha Łukasiewicza chorego na raka trzustki. Zbiórkę prowadzą panie z Żywego Różańca razem z panią Joanną Szymańską – architektem wystroju wnętrza naszego kościoła. Polecam tę zbiórkę szczodrobliwości naszych parafian..
  1. W środę, 22 listopada wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Wyrażamy wdzięczność naszym organistom, dyrygentom oraz członkom chórów i scholi. Pan organista rozpoczął roznoszenie tegorocznych opłatków. Polecamy pana organistę życzliwości naszych parafian.
  2. Informujemy, iż są wolne intencje na Mszach św. porannych i wieczornych w czasie rekolekcji oraz w okresie świąt. W miesiącach styczeń ,luty, marzec można zamawiać Msze św. gregoriańskie.

 

 pierwsze soboty

 

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.