Ogłoszenia parafialne - III Niedziela Wielkanocna                                                     

14.04.2024 r.

  1. Dziś, w 3 Niedzielę Wielkanocną rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego osobiście i w gronie rodzinnym.
  2. Dziś też, 14 kwietnia przypada Święto Chrztu Polski.
  3. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży z naszej parafii w środę 24 kwietnia na Mszy św. o godz. 1800.  Szafarzem sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej będzie ks. biskup Piotr Jarecki. Szczegóły na stronie parafialnej. Od wtorku 16.04 do piątku 19.04 w godz. 1400 - 1800 młodzież zdaje egzamin przed bierzmowaniem w kancelarii parafialnej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę 20 kwietnia o godz.1000 i we wtorek 23 kwietnia o godz. 1930 w kościele. Obecność obowiązkowa.
  4. Rozpoczęły się w naszej parafii przygotowania do I Komunii św. Zachęcam rodziny do odpowiedzialnego podejścia duchowego i organizacyjnego do tak ważnego w życiu dziecka wydarzenia. Wszystkie informacje dostępne są na tablicy ogłoszeń lub na stronie internetowej parafii.
  5. W najbliższą niedzielę 21 kwietnia zapraszamy na tradycyjny kiermasz książki katolickiej. Gościć będziemy przedstawicieli księgarni Kurii Metropolitalnej przy ul. Miodowej w Warszawie.
  6. Za tydzień , w niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Zachęcamy parafian do modlitwy w tej szczególnej i koniecznej dla trwania Kościoła intencji. Ofiary zbierane przed kościołem z tego dnia przeznaczone będą na utrzymanie Warszawskiego Seminarium Duchownego.

ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ - 2 CZERWCA 2024r.

Planowane spotkania przed Rocznicą I Komunii Św.

11 maja (sobota), godz. 14.00 - ustawianie i rozdanie tekstów na liturgię)

25 maja (sobota), godz.14.00 - próba generalna

1 czerwca (sobota), godz. 9.00 – spowiedź święta przed rocznicą I Komunii Świętej

 

7_grodzisk_dla_Jezusa_2024.jpg

 

ROD_2024.jpgsplyw_2024.png


bialogora2024.jpg 

 zywy_rozaniec.jpg

pierwsze soboty

 

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.