XXXII Niedziela zwykła

1. W piątek, 11 listopada przypada 97 rocznica odzyskania Niepodległości. Porządek Mszy św. : 8:00, 10:00, 11:30, 18:00.

2. W piątek, 11 listopada o godz. 16:00 odbędzie się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu grodziskich harcerzy.  Zapraszamy wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci i młodzież do wspólnego śpiewania. Przygotowane będą śpiewniki, a stroną muzyczną zajmować się będzie nasz parafianin Pan Robert Dziekański.

3. W sobotę 12. 11. 2016 r.  o godz. 10:00 odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania. Przypominamy o uzupełnieniu brakujących danych np. aktów chrztu, świadka czy imienia świętego patrona. Obecność gimnazjalistów obowiązkowa.

4. Jutro, w poniedziałek 7 listopada  o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / . O godz. 17:30 odmówimy różaniec w intencji naszych zmarłych, polecając wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy tych, którzy poprzedzili nas w wędrówce do wiecznej ojczyzny.

5. Jutro, w poniedziałek 7 listopada  o godz. 19:45 odbędzie się koncert chóru z Czech i naszego grodziskiego chóru Bogoria. Zapraszamy.

6. W dniach 18-20 listopada odbędzie się kolejny w naszej parafii kurs „ Filip”. Zainteresowanych zapraszamy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. (tutaj)

Plakat Czesi 2016 11 07 mniejszy

Gorąco zapraszamy na Czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego tj. 8 czerwca 2019

W sobotni wieczór chcemy zgromadzić się w Wieczerniku, by wspólnie przyzywać Tego, który jest Stworzycielem i Pocieszycielem.

czuwanie 8.06.2019

pielgrzymka dzieci m 25.06.2019 d