XXXII Niedziela zwykła

1. W piątek, 11 listopada przypada 97 rocznica odzyskania Niepodległości. Porządek Mszy św. : 8:00, 10:00, 11:30, 18:00.

2. W piątek, 11 listopada o godz. 16:00 odbędzie się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu grodziskich harcerzy.  Zapraszamy wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci i młodzież do wspólnego śpiewania. Przygotowane będą śpiewniki, a stroną muzyczną zajmować się będzie nasz parafianin Pan Robert Dziekański.

3. W sobotę 12. 11. 2016 r.  o godz. 10:00 odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania. Przypominamy o uzupełnieniu brakujących danych np. aktów chrztu, świadka czy imienia świętego patrona. Obecność gimnazjalistów obowiązkowa.

4. Jutro, w poniedziałek 7 listopada  o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / . O godz. 17:30 odmówimy różaniec w intencji naszych zmarłych, polecając wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy tych, którzy poprzedzili nas w wędrówce do wiecznej ojczyzny.

5. Jutro, w poniedziałek 7 listopada  o godz. 19:45 odbędzie się koncert chóru z Czech i naszego grodziskiego chóru Bogoria. Zapraszamy.

6. W dniach 18-20 listopada odbędzie się kolejny w naszej parafii kurs „ Filip”. Zainteresowanych zapraszamy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. (tutaj)

Plakat Czesi 2016 11 07 mniejszy

Bieżące informacje o przygotowaniu do zaległej I Komunii i Rocznicy I Komunii, oraz o nowej grupie komunijnej na rok 2021 będą umieszczane w zakładce: Sakramenty/I Komunia. Proszę sprawdzać.

bierz plakat 2020

spływOiS 2020b

rekolekcje 4 7 2020

Mamy zielone światło w sprawie organizacji rekolekcji parafialnych.
1. Ksiądz rekolekcjonista - ks. Adam Kurowski - opiekun i moderator   Ruchu Rodzin Nazaretańskich.
2. Temat: "Bliżej siebie" - role małżonków w rodzinie. Formacja będzie w postaci konferencyjno-warsztatowej.
3. Koszty tygodniowego pobytu:
    dorośli- 620 zł
    młodzież-(12-19) - 520 zł,
    dzieci    - (3-12)  - 450 zł
    maluchy- (0-3)  -   140 zł.
Koordynator - Mińkowska Elżbieta

meski rozaniec

pielgrzymka wlochy 2020

Rzym (3 pełne dni) - Watykan - Castel Gandolfo - Asyż - Cortona - Florencja - Siena - Divino Amore