Ogłoszenia parafialne – XXXIII Niedziela zwykła

1. Za tydzień, w niedzielę 20 listopada przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – kończąca rok liturgiczny. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Trwa nowenna przed aktem intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.

2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pod hasłem: „ Pokój dla Iraku”. Taca przeznaczona jest na wsparcie chrześcijan w Iraku i Syrii.

3. W naszej parafii trwają spotkania formacyjne dla małżeństw. Prowadzi je  ks. Rafał Chruśliński z Instytutu Świętej Rodziny w Łomiankach. Kolejne spotkanie odbędzie się w piątek 25 listopada  po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19:30 w kościele. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

4. W dniach 18-20 listopada odbędzie się kolejny w naszej parafii kurs „ Filip”. Zainteresowanych zapraszamy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

4. Pan organista rozpoczął roznoszenie opłatków wigilijnych. Polecamy Pana Organistę życzliwości naszych parafian.

 

previous arrow
next arrow
Slider

IX Grodziskie Kolędowanie - Link do zdjęć: (link)

 

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.