Ogłoszenia parafialne – XXX Niedziela zwykła

 

1. W tym roku , 1 listopada - uroczystość Wszystkich Świętych – przypada w środę. Porządek Mszy św.: 8:00, 10:00 i 18:00. W tym dniu tradycyjnie odwiedzamy cmentarze. Starajmy się wykazać kulturą religijną, nie zapomnijmy o modlitwie za zmarłych i okażmy roztropność w przemieszczaniu i parkowaniu przy cmentarzach naszych pojazdów.

2. W czwartek  2 listopada Dzień  Zaduszny. Msze św. o   9:00, 18:00 i 19:00 . Na specjalnym nabożeństwie po Mszy św. godz. 9:00 odbędzie się procesja za zmarłych, zostaną odczytane wypominki i rozpoczniemy modlitwę za zmarłych w naszej parafii. Do 8 listopada za pobożne nawiedzenia cmentarza można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Zachęcamy do zamawiania tegorocznych wypominek. W niedzielę można je składać w zakrystii, a w tygodniu w kancelarii parafialnej. W środę,  1 listopada od godz.9:00 księża z naszej parafii przyjmują wypominki na obu grodziskich cmentarzach / parafialnym-starym i komunalnym-nowym/.  Zachęcamy naszych parafian do modlitwy za wszystkich tych z którymi w szczególny sposób byliśmy związani, a których chcemy powierzyć wstawiennictwu całej wspólnoty kościoła parafialnego.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota  miesiąca. Zachęcamy do udziału w stosownych nabożeństwach.

5. W dniach 17-19 listopada odbędzie się kolejny w naszej parafii kurs „ Filip”.

Zainteresowanych zapraszamy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej. (tutaj)

 

REO plakat 

 

Rejs ojców z dziećmi 2022.

 

 

 pierwsze soboty

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.