Ogłoszenia parafialne – XXXI Niedziela zwykła                                                                      

1. W sobotę, 11 listopada przypada 99 rocznica odzyskania Niepodległości. Porządek Mszy św. : 8:00, 10:00, 11:30, 18:00.

2. W sobotę, 11 listopada o godz. 16:00 odbędzie się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu grodziskich harcerzy.  Zapraszamy wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci i młodzież do wspólnego śpiewania. Przygotowane będą śpiewniki, a stroną muzyczną zajmować się będzie nasz parafianin Pan Robert Dziekański.

3. Zachęcamy do zamawiania intencji i Mszy św. gregoriańskich na przyszły rok.

4. Jutro, w poniedziałek 6 listopada  o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / . O godz. 17:30 odmówimy różaniec w intencji naszych zmarłych, polecając wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy tych, którzy poprzedzili nas w wędrówce do wiecznej ojczyzny.

5. Rozpoczęliśmy  w naszej parafii spotkania formacyjne dla małżeństw. Prowadzi je  ks. dr Adam Bajurski – Misjonarz św. Rodziny. Kolejne spotkanie w poniedziałek 20 listopada na Mszy św. wieczornej o godz. 19:00 w kościele. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

6. W dniach 17-29 listopada odbędzie się kolejny w naszej parafii kurs „ Filip”. (tutaj)

Zainteresowanych zapraszamy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

previous arrow
next arrow
Slider
 
historie m 21.04.2018

Zapraszamy do udziału we wspaniałych rekolekcjach weekendowych „Historie Miłosne w Biblii”.

Obrazują one różne aspekty naszego życia małżeńskiego i rodzinnego przez pryzmat wybranych par biblijnych. To z czym zmagały się pary w odległej przeszłości jest wbrew pozorom aktualne i w naszych małżeństwach.

Piękny czas bycia razem i formacji. Gorąco polecamy i zapraszamy. 

Koszt 120zł / para, lecz pieniądze niech nie będą przeszkodą – możliwe zniżki dla potrzebujących.

Jest możliwość opieki do dzieci na czas rekolekcji, po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby.

Zapisy: 509-747-863 / 507-190-769 lub szulcj65@gmail.com

 
 
 

Zapraszamy na cykl comiesięcznych spotkań małżeńskich.  Spotkania są dedykowane dla wszystkich małżeństw, niezależnie od stażu. Prowadzi je ks. Adam Bajorski - naprawdę wyjątkowy rekolekcjonista z wieloletnim doświadczeniem pracy dla i z małżeństwami.  Zapraszamy pary z naszej parafii i nie tylko :-) Każde spotkanie rozpoczyna Msza Święta o 19:00.  Terminy wszystkich spotkań - kliknij w plakat.

Terminy spotkań:
· 18.04.2018 – środa 19:00
· 23.05.2018 - środa 19:00
· 13.06.2018 - środa 19:00

 REKOLEKCJE PUCK 2018

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.