Ogłoszenia parafialne  - II Niedziela Adwentu.

1. Rozpoczeliśmy Adwent – czas przygotowania na przyjście Syna Bożego. Informujemy, że Msze św. roratnie odprawiane będą w naszym kościele o godz. 6:30. Zachęcamy parafian, a zwłaszcza dzieci i młodzież do licznego, pełnego wiary i tradycji uczestnictwa w porannej Mszy św. Nie zapominajmy o roratnich świecach – lampionach będących znakiem szczególnym na czas refleksji adwentowej. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę, 17 grudniarozpoczną się rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. dr Michał Płoszajski.

2. Siostry Opatrzności Bożej zapraszają wspólnotę parafialną do dziękczynienia za dar 160 lat istnienia Zgromadzenia i posługi w Kościele. Uroczystość odbędzie się w dniu 10 grudnia 2017 roku w naszym kościele parafialnym. Mszę św.  o godz. 11:30 odprawi ks. bp. Stefan Regmunt. W dolnym kościele przez cały dzień możemy  oglądać wystawę ukazującą historię zgromadzenia , której towarzyszy kiermasz prowadzony przez siostry. Zapraszamy.

3. W sobotę 16 grudnia 2017 r. o godz. 10:00  odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie kandydatów do bierzmowania. Przypominamy o uzupełnieniu brakujących danych np. aktów chrztu, świadka czy imienia świętego patrona. Obecność gimnazjalistów obowiązkowa.

4. Przypominam o odbywających się   w naszej parafii spotkaniach formacyjnych  dla małżeństw. Prowadzi  je  ks. dr Adam Bajorski – Misjonarz św. Rodziny. Kolejne spotkanie w środę  13 grudnia na Mszy św. wieczornej   o godz. 19:00 w kościele. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

5. Zachęcamy do nabywania caritasowych świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na przygotowanie świątecznych paczek dla dzieci z parafii. Prosimy o dary w naturze tj. słodycze, zabawki, materiały biurowe. Możemy je składać do kosza Caritasu w kościele lub do kancelarii parafialnej.   

6. W przyszłą niedzielę przy parafii odbędzie się kiermasz organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej. Zapraszamy i polecamy życzliwej uwadze prace wykonane przez podopiecznych.

 

REO plakat 

 

Rejs ojców z dziećmi 2022.

 

 

 pierwsze soboty

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.