Ogłoszenia parafialne  - V Niedziela zwykła.

 

1. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / . O godz. 17:30 odmówimy różaniec w intencji naszych zmarłych, polecając wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy tych, którzy poprzedzili nas w wędrówce do wiecznej ojczyzny.

2. W następną niedzielę , 11 lutego  przypada Światowy Dzień Chorego. Zachęcamy do modlitwy i szczególnej troski o ludzi cierpiących z powodu różnorakich dolegliwości, zwłaszcza tych, którzy będąc sami nie mogą liczyć na wsparcie rodziny.

3. W sobotę 10 lutego o godz. 10:00 rozpoczynamy po przerwie zimowej spotkania kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy wszystkich, którzy zaniedbali ten sakrament do przyjścia na katechezę w kościele. Obecność gimnazjalistów obowiązkowa. 

4. W tym roku przypada termin wizytacji kanonicznej parafii. Odbywa się ona raz na pięć lat. Gościć będziemy biskupa Rafała Markowskiego. Przewidziany termin to 4 marca 2018 r. Szczegóły podam w terminie późniejszym.

5. W niedzielę 4 marca o godz.19:00 rozpoczynamy nowy cykl nauk przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych do udziału, przypominając , że kurs jest jednym z warunków spisania protokołu przedmałżeńskiego. Konferencje odbywają się w sali przy kaplicy św. Jana Pawła II.        

6. Dobiegły końca tegoroczne wizyty duszpasterskie w naszej parafii. Jeśli ktokolwiek został pominięty a chciałby przyjąć duszpasterza może zgłosić się do kancelarii lub zakrystii i ustalić termin odwiedzin. Bóg zapłać za wszelką życzliwość okazywaną kapłanom w czasie odwiedzin rodzin w ich domach, dziękuję również za ofiary kolędowe. Dzięki nim możemy funkcjonować w okresie zimowym i planować konieczne remonty w okresie letnim.

7. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. gregoriańskich.

8. Parafia organizuje rekolekcje rodzinne nad morzem w czasie wakacji. Zachęcamy małżeństwa i rodziny do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej.

9. Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie od godz. 16:00 do 17:00.

10. Akcja Katolicka przy naszej parafii organizuje bezpłatne porady prawne. W najbliższy wtorek  6.02.2018r.  od godz.17:30 do 19:00 w kancelarii parafialnej przyjmować będzie radca prawny, pani Marta Lewacz-Lorenc.

Szczegóły i zapisy przy stoliku z prasą.

 

 

REO plakat 

 

Rejs ojców z dziećmi 2022.

 

 

 pierwsze soboty

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.