Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela zwykła

1. Jutro, w poniedziałek, 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie odmawiać różaniec będziemy po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30, a w niedzielę przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:30. Zachęcamy do udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach. 

2. Od pierwszej niedzieli października tj. 7.102018 r. o godz. 19:00 zaraz po wieczornej Mszy św. rozpoczynamy kolejny cykl nauk przedmałżeńskich.  W naszej parafii w ramach kursu będzie można skorzystać z poradni małżeńskiej. Zachęcamy narzeczonych do zainteresowania się kwestią ukończenia kursu.

3. Od pierwszej niedzieli października – 7.10.2017 r. rozpoczynamy w naszej parafii spotkania akademickie. Zapraszamy młodzież maturalną i studentów do klubo-kawiarni na godz. 19:00. Spotkania poprowadzi ks. Stefan.

4. W sobotę 6 października o godz. 10:00 odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania. Przypominamy o uzupełnieniu brakujących danych np. aktów chrztu, świadka czy imienia świętego patrona. Obecność gimnazjalistów obowiązkowa.

5. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / .

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału w stosownych nabożeństwach.

7. Zespół Pomocy Kościołowi na Wschodzie przy Episkopacie Polski organizuje zbiórkę strojów komunijnych. Zachęcamy do przekazywania już niepotrzebnych strojów do siostry Justyny – zakrystianki, która z ramienia parafii koordynuje tę jakże szlachetną akcję. Stroje można przynosić do końca października.

Gorąco zapraszamy na Czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego tj. 8 czerwca 2019

W sobotni wieczór chcemy zgromadzić się w Wieczerniku, by wspólnie przyzywać Tego, który jest Stworzycielem i Pocieszycielem.

czuwanie 8.06.2019

 pielgrzymka dzieci m 25.06.2019 d

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.