Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela zwykła

1. Jutro, w poniedziałek, 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie odmawiać różaniec będziemy po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30, a w niedzielę przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:30. Zachęcamy do udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach. 

2. Od pierwszej niedzieli października tj. 7.102018 r. o godz. 19:00 zaraz po wieczornej Mszy św. rozpoczynamy kolejny cykl nauk przedmałżeńskich.  W naszej parafii w ramach kursu będzie można skorzystać z poradni małżeńskiej. Zachęcamy narzeczonych do zainteresowania się kwestią ukończenia kursu.

3. Od pierwszej niedzieli października – 7.10.2017 r. rozpoczynamy w naszej parafii spotkania akademickie. Zapraszamy młodzież maturalną i studentów do klubo-kawiarni na godz. 19:00. Spotkania poprowadzi ks. Stefan.

4. W sobotę 6 października o godz. 10:00 odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania. Przypominamy o uzupełnieniu brakujących danych np. aktów chrztu, świadka czy imienia świętego patrona. Obecność gimnazjalistów obowiązkowa.

5. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / .

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału w stosownych nabożeństwach.

7. Zespół Pomocy Kościołowi na Wschodzie przy Episkopacie Polski organizuje zbiórkę strojów komunijnych. Zachęcamy do przekazywania już niepotrzebnych strojów do siostry Justyny – zakrystianki, która z ramienia parafii koordynuje tę jakże szlachetną akcję. Stroje można przynosić do końca października.

 

rok szkolny 2020

medjugorje 09 2019

 

 

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.