Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela zwykła 

1. Rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie odmawiać różaniec będziemy po Mszy św. wieczornej o godz.18:30, a w niedzielę przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:30. Zachęcamy do udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach. 

2. Zapraszamy dzieci odmawiające różaniec do wzięcia udziału w konkursie  „ Najpiękniejsza róża dla Matki Bożej”.Informacje w gablocie , na stronie parafialnej i u siostry Amadei.

3. W przyszłą niedzielę, 14 października w całym kraju obchodzić będziemy  XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa ” .  Z racji tego dnia odbywa się wiele okolicznościowych koncertów i spotkań oraz uroczystych Mszy św. Jest to też okazja do wsparcia utalentowanej młodzieży z terenów objętych strukturalnym bezrobociem. Przed kościołem Akcja Katolicka przeprowadzać będzie zbiórkę na ten szlachetny cel. Zachęcam do ofiarności.

5. W dzisiejszą niedzielę o godz. 19:00 zaraz po wieczornej Mszy św. rozpoczynamy kolejny cykl nauk przedmałżeńskich.  W naszej parafii w ramach kursu będzie można skorzystać z poradni małżeńskiej. W tym czasie rozpoczynają się warsztaty z komunikacji w rodzinie. Prowadzi je pani Joanna Krupska. Zachęcamy rodziców do zainteresowania się tą propozycją.

6. Ogłoszenie miejskie : „ Dzień dla serca”.

 

previous arrow
next arrow
Slider

IX Grodziskie Kolędowanie - Link do zdjęć: (link)

 

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.