Ogłoszenia parafialne – XXXI Niedziela zwykła

 

1. W następną niedzielę, 11 listopada przypada 100 rocznica odzyskania Niepodległości. Porządek Mszy św. : 8:00, 10:00, 1130, 13:00, 18:00.

2. Jutro, w poniedziałek 5 listopada  o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / . O godz. 17:30 odmówimy różaniec w intencji naszych zmarłych, polecając wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy tych, którzy poprzedzili nas w wędrówce do wiecznej ojczyzny.

3. Zachęcamy do zamawiania intencji i Mszy św. gregoriańskich na przyszły rok

4. W sobotę 10 listopada 2018 r.  o godz. 10:00 odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania. Przypominamy o uzupełnieniu brakujących danych np. aktów chrztu, świadka czy imienia świętego patrona. Obecność gimnazjalistów obowiązkowa.

5. W sobotę, 10 listopada o godz. 15:00 rozpocznie się w naszej parafii Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy dzieci i młodzież w strojach charakterystycznych dla swoich ulubionych świętych do wspólnej zabawy.

6. W niedzielę, 25 listopada o godz. 16:00 odbędzie się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu grodziskich harcerzy.  Zapraszamy wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci i młodzież do wspólnego śpiewania. Przygotowane będą śpiewniki, a stroną muzyczną zajmować się będzie nasz parafianin Pan Robert Dziekański.

7. W niedzielę, 25 listopada grupy Odnowy w Duchu Świętym Dekanatu grodziskiego zapraszają na Wieczór Chwały w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata . Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00 , a zakończy apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Zapraszamy.

Gorąco zapraszamy na Czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego tj. 8 czerwca 2019

W sobotni wieczór chcemy zgromadzić się w Wieczerniku, by wspólnie przyzywać Tego, który jest Stworzycielem i Pocieszycielem.

czuwanie 8.06.2019

 pielgrzymka dzieci m 25.06.2019 d

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.