Ogłoszenia parafialne – XXXI Niedziela zwykła

1. W następną niedzielę, 11 listopada przypada 100 rocznica odzyskania Niepodległości. Porządek Mszy św. : 8:00, 10:00, 1130, 13:00, 18:00.

2. Jutro, w poniedziałek 5 listopada  o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / . O godz. 17:30 odmówimy różaniec w intencji naszych zmarłych, polecając wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy tych, którzy poprzedzili nas w wędrówce do wiecznej ojczyzny.

3. Zachęcamy do zamawiania intencji i Mszy św. gregoriańskich na przyszły rok

4. W sobotę 10 listopada 2018 r.  o godz. 10:00 odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania. Przypominamy o uzupełnieniu brakujących danych np. aktów chrztu, świadka czy imienia świętego patrona. Obecność gimnazjalistów obowiązkowa.

5. W sobotę, 10 listopada o godz. 15:00 rozpocznie się w naszej parafii Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy dzieci i młodzież w strojach charakterystycznych dla swoich ulubionych świętych do wspólnej zabawy.

6. W niedzielę, 25 listopada o godz. 16:00 odbędzie się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu grodziskich harcerzy.  Zapraszamy wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci i młodzież do wspólnego śpiewania. Przygotowane będą śpiewniki, a stroną muzyczną zajmować się będzie nasz parafianin Pan Robert Dziekański.

7. W niedzielę, 25 listopada grupy Odnowy w Duchu Świętym Dekanatu grodziskiego zapraszają na Wieczór Chwały w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata . Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00 , a zakończy apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Zapraszamy.

Uroczystosc Chrystusa Krola

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Radość Pana.pl zaprasza na niedzielną Eucharystię i wspólne uwielbienie, w którym wezmą udział grodziskie Grupy Odnowy w Duchu Świętym.

Niedziela, 25 listopada od godz. 18.00.

Zapraszamy!