Ogłoszenia parafialne – XXXII Niedziela zwykła

 

1. W dzisiejszą niedzielę, 11 listopada przypada 100 rocznica odzyskania Niepodległości.  Pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę.

2. Dziękujemy za przekazanie ponad 40 – stu kompletów komunijnych zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Stroje komunijne były w bardzo dobrym stanie i z pewnością ucieszą dzieci w parafiach za naszą wschodnią granicą. Jeszcze raz wraz z siostrą Justyną – koordynującą akcją -  składam serdeczne „ Bóg zapłać”.

3. Zachęcamy do zamawiania intencji i Mszy św. gregoriańskich na przyszły rok

4. Pan organista rozpoczął roznoszenie opłatków wigilijnych. Polecamy Pana Organistę życzliwości naszych parafian.

5. W sobotę 24 listopada 2018 r. o godz. 19:30, po wieczornej Mszy św. wystąpi w naszym kościele grodziski chór „ Bogoria” z repertuarem patriotycznym. Zaprasza pan Marcin Łukasz Mazur.

6. W niedzielę, 25 listopada o godz. 16:00 odbędzie się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu grodziskich harcerzy.  Zapraszamy wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci i młodzież do wspólnego śpiewania. Przygotowane będą śpiewniki, a stroną muzyczną zajmować się będzie nasz parafianin Pan Robert Dziekański.

7. W niedzielę, 25 listopada grupy Odnowy w Duchu Świętym Dekanatu grodziskiego zapraszają na Wieczór Chwały w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00 , a zakończy apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Zapraszamy.

 

previous arrow
next arrow
Slider

 

IX Grodziskie Kolędowanie - Link do zdjęć: (link)

 

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.