Ogłoszenia parafialne  - III Niedziela Wielkiego Postu.

 

1. W naszym kościele nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się  w każdy piątek o godz. 17:00  dla dzieci z rodzinami, a o godz. 18:30 dla wszystkich parafian. W każdą niedzielę Wielkiego Postu odprawiane jest nabożeństwo „Gorzkich żali ” o godz.17:30.  Za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w środę 3 kwietnia o godz.18:00.  Bezpośrednie przygotowanie do uroczystości odbędzie się 1 i 2 kwietnia w poniedziałek i wtorek o godz. 19:30. Obecność kandydatów obowiązkowa.

W sobotę 30 marca od godz. 9:00 w dolnym kościele odbędzie się rozmowa kwalifikująca do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Zapraszamy!!

3. Zapraszamy dzieci z rodzicami do udziału w rodzinnym konkursie na najpiękniejszego baranka wielkanocnego. Przewidujemy nagrody i wyróżnienia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

4. Zachęcamy do nabywania  świec  „Caritasowych” na wielkanocne stoły. Dochód ze sprzedaży  przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla dzieci z biednych rodzin naszej parafii. Prosimy o dary w naturze tj. słodycze, zabawki, materiały biurowe, środki czystości. Możemy je składać do kosza Caritasu w kościele lub do kancelarii parafialnej.

5. Ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa możemy przekazywać do siostry Justyny - w zakrystii, a w tygodniu do kancelarii parafialnej.

6. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną  7 kwietnia - w piątą niedzielę Wielkiego Postu. Poprowadzi je ks. dr Wojciech Bartkowicz – rektor Warszawskiego Metropolitalnego Seminarium Duchownego  . Prosimy o zarezerwowanie czasu na skupienie rekolekcyjne.

7. W dzisiejszą niedzielę 24 marca 2018 r. w wigilię Dnia Świętości Życia na Mszy św. o godz. 13:00 zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

8. Zachęcamy do wyruszenia na Ekstremalną Drogę Krzyżową po dekanacie grodziskim. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele św. Anny 5 kwietnia 2019 r. o godz. 20:00, a zakończenie w naszej parafii w kaplicy św. Jana Pawła II. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

KONFERENCJA PLAKAT 24 11

 

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.