Ogłoszenia parafialne  - II Niedziela Wielkiego Postu.

 

1. W naszym kościele nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się  w każdy piątek o godz. 17:00  dla dzieci z rodzinami, a o godz. 18:30 dla wszystkich parafian. W każdą niedzielę Wielkiego Postu odprawiane jest nabożeństwo „Gorzkich żali ” o godz.17:30.  Za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Dzisiaj - 17 marca, w drugą niedzielę Wielkiego Postu „ Ad gentes” wspieramy polskich misjonarzy. Otaczamy ich samych i całe dzieło misyjne modlitwą oraz daniną wielkopostną. Zachęcamy do ofiary na cele misyjne składanej tradycyjnie  do puszek przed kościołem.

3. Zapraszamy dzieci z rodzicami do udziału w rodzinnym konkursie na najpiękniejszego baranka wielkanocnego. Przewidujemy nagrody i wyróżnienia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

4. W następną sobotę 23 marca o godz. 10:00 kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy wszystkich, którzy zaniedbali ten sakrament do przyjścia na katechezę w kościele. Obecność gimnazjalistów obowiązkowa. 

5. Jutro, w poniedziałek 18 marca 2019  r. o  godz.19:30 odbędzie się pierwsze spotkanie przedsiębiorców i rzemieślników. Rozpoczynamy Mszą św.  w kościele, a następnie spotkanie formacyjne w parafialnej kawiarence. Mszę św. odprawi, kazanie wygłosi i spotkanie zaanimuje ks. prałat Tadeusz Bożełko – krajowy duszpasterz inteligencji technicznej i diecezjalny duszpasterz przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy.

6. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną  7 kwietnia - w piątą niedzielę Wielkiego Postu. Poprowadzi je ks. dr Wojciech Bartkowicz – rektor Warszawskiego Metropolitalnego Seminarium Duchownego  . Prosimy o zarezerwowanie czasu na skupienie rekolekcyjne.

7. W niedzielę 24 marca 2018 r. w wigilię Dnia Świętości Życia na Mszy św. o godz. 13:00 będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.

8. We wtorek 19 marca 2019  r. od  godz.19:00 odbędzie się odbiór strojów komunijnych. Pierwsza próba śpiewu dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. odbędzie się w sobotę 23.03.2019 r.  o godz. 9:30.

 

rok szkolny 2020

medjugorje 09 2019

 

 

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.