Ogłoszenia parafialne - III Niedziela Wielkanocna

1. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego.

2. Trwają nabożeństwa majowe. W niedzielę odprawiane są o godz. 17:30 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30. Zachęcamy do pobożnego udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach ku czci Najświętszej Maryi Panny .

3. Za tydzień 12 maja, w niedzielę Dobrego Pasterza , rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania. Z tej racji w naszej parafii przeżywamy niedzielę seminaryjną – gościmy kleryków z naszego Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie. Przypominamy, że w każdy czwartek,  o godz. 19:30 trwa stała adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Adoracja kończy się  Apelem Jasnogórskimo godz. 21:00. Zapraszamy. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie.

4. Parafia organizuje rekolekcje rodzinne nad morzem w czasie wakacji oraz spływ kajakowy ojców z synami. Zachęcamy małżeństwa i rodziny do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej.

 

rok szkolny 2020

medjugorje 09 2019

 

 

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.