Ogłoszenia parafialne - IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj,  12 maja, w niedzielę Dobrego Pasterza , rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania. Z tej racji w naszej parafii przeżywamy niedzielę seminaryjną – gościmy kleryków z naszego Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie. Przypominamy, że w każdy czwartek,  o godz. 19:30 trwa stała adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Adoracja kończy się  Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Zapraszamy. Taca z tej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie.

2. Trwają nabożeństwa majowe. W niedzielę odprawiane są o godz. 17:30 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30. Zachęcamy do pobożnego udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach ku czci Najświętszej Maryi Panny .

3. Przypominamy o I Komunii świętej w naszej parafii. Sakrament zostanie udzielony dzieciom w następną niedzielę 19.05.2019 r. na Mszy świętej  o godz.11:30. W sobotę 18 maja  o godz. 9:00 odbędzie się spowiedź rodzin i dzieci przed niedzielną uroczystością. Zachęcamy do odpowiedzialnej postawy chrześcijańskiej w tak wielkim wydarzeniu w życiu dziecka jakim jest I Komunia święta. Próba generalna dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie  się w środę 15 maja o godz. 19:30, a dla dzieci rocznicowych w środę  22 maja o godz.19:30 . W sobotę  25 maja spowiedź rodzin z dziećmi rocznicowymi o godz.9:00.

4. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na Jasną Górę w sobotę 8 czerwca 2019 r. Zapisy przy stoliku z prasą.

ulotka fin miniatura