Ogłoszenia parafialne - V Niedziela Wielkanocna

 

1. Za tydzień 26 maja 2019 r. na Mszy świętej  o godz.11:30 rocznica I Komunii św. Próba dzieci przygotowujących się do rocznicy w środę 22  maja o godz.19:30 . W sobotę  25 maja spowiedź rodzin z dziećmi rocznicowymi o godz.9:00. 

2. Trwają nabożeństwa majowe. W niedzielę odprawiane są o godz. 17:30 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30. Zachęcamy do pobożnego udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach ku czci Najświętszej Maryi Panny .

3. W niedzielę 26 maja – Dzień Matki. Otoczmy nasze mamy szczerą i gorącą modlitwą.

4. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na Jasną Górę w sobotę 8 czerwca 2019 r. Zapisy przy stoliku z prasą.

5. 1 VI w sobotę grupa dzieci i młodzieży razem z ks. Stefanem bierze udział w Parafiadzie w Pruszkowie: parafialnych zawodach sportowych. Jeżeli jeszcze ktoś chciałaby sprawdzić się w jednej licznych dyscyplin sportowych istnieje jeszcze możliwość dołączenia do grupy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt bezpośrednio z ks. Stefanem.

6. Parafia (ks. Stefan oraz pani Agata Piwowarczyk) organizuje dla dzieci czterodniową pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w dniach 25-28.06. W programie również wycieczka w góry, odwiedzenie Wadowic oraz Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt 220 złotych. Ilość miejsc ograniczona. Rodziców prosimy o kontakt osobisty z organizatorami.

Gorąco zapraszamy na Czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego tj. 8 czerwca 2019

W sobotni wieczór chcemy zgromadzić się w Wieczerniku, by wspólnie przyzywać Tego, który jest Stworzycielem i Pocieszycielem.

czuwanie 8.06.2019

 pielgrzymka dzieci m 25.06.2019 d

ulotka fin miniatura

 

 

 

home main panorama

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.