Ogłoszenia parafialne - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

                                             

1. Kończymy okres Wielkanocy a rozpoczynamy zwykły. Jednak czas składania świadectwa radosnej wiary chrześcijańskiej trwa nieprzerwanie.

2. W sobotę 1 czerwca rozpoczęliśmy  nabożeństwa czerwcowe  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę odprawiane są o godz. 17:30 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30. Zachęcamy do pobożnego udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach.  

3. W dzisiejszą niedzielę 9 czerwca o godz.19:00  zapraszamy na jubileuszowy koncert parafialnego chóru „ Adoramus”. Dziękujemy chórzystom za trud włożony w uświetnianie Mszy św. i uroczystości parafialnych. Bóg zapłać.

4. W niedzielę 16 czerwca 2019 r. gościć będziemy misjonarza z Kamieńca Podolskiego na Ukrainie – ojca paulina Alojzego Kosobuckiego. Modlimy się za polskich misjonarzy i wspieramy ofiarą składaną do puszki przed kościołem.

5. Parafia organizuje rekolekcje rodzinne nad morzem w czasie wakacji oraz spływ kajakowy ojców z synami i ojców z córkami. Zachęcamy małżeństwa i rodziny do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej.  

6. W niedzielę 16 czerwca 2019 r. o godz. 11:30 w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się „ Marsz dla życia i rodziny ”. Marsz wyruszy z placu Zygmunta Starego i dotrze do Parku Skarbków.Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakatach. 

7. W dniu 19 czerwca 2019 r. o godz. 18:30 zapraszamy do Parku Skarbków na koncert uwielbienia „Grodzisk dla Jezusa”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

8. W najbliższy czwartek przypada święto Najwyższego i Wiecznego Kaplana. W naszej parafii w  każdy czwartek o godz. 19:30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Adoracja kończy się  Apelem Jasnogórskim  o godz. 21:00. Zapraszamy.

9.  W tym roku Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa przypada w czwartek 20 czerwca. Msze św. o godz. 8:00, 110:0 i 18:00. Zapraszamy parafian do świątecznego przeżywania tej uroczystości. Msza święta z procesją eucharystyczną rozpocznie się o godz. 11:00.

 

rok szkolny 2020

medjugorje 09 2019

 

 

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.