Ogłoszenia parafialne 

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1.  W tym roku Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa przypada w czwartek 20 czerwca. Msze św. o godz. 8:00, 11:00 i 18:00. Zapraszamy parafian do świątecznego przeżywania tej uroczystości. Msza święta z procesją eucharystyczną rozpocznie się o godz. 11:00. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i udekorowanie trasy procesji. Prosimy o przynoszenie kwiatów do zakrystii. Starsze dzieci zapraszamy do niesienia poduszek, szarf i asysty przy chorągwiach. Próba dzieci do sypania kwiatków we wtorek 18 czerwca  o godz. 19:00  .

2. W dzisiejszą niedzielę 16 czerwca 2019 r. gościmy misjonarza z Kamieńca Podolskiego na Ukrainie – ojca paulina Alojzego Kosobuckiego. Modlimy się za polskich misjonarzy i wspieramy ofiarą składaną do puszki przed kościołem.

3. Parafia organizuje rekolekcje rodzinne nad morzem w czasie wakacji oraz spływ kajakowy ojców z synami. Zachęcamy małżeństwa i rodziny do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej.  

4. W dzisiejszą niedzielę 16 czerwca 2019 r. o godz.11:30 w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się „ Marsz dla życia i rodziny ”. Marsz wyruszy z placu Zygmunta Starego i dotrze do Parku Skarbków. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakatach. 

5. W dniu 19 czerwca 2019 r. o godz.18:30 zapraszamy do Parku Skarbków na koncert uwielbienia „Grodzisk dla Jezusa”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

6. Zapraszamy na Mszę św. kończącą rok edukacji przedszkolnej – we wtorek 18 czerwca o godz. 10:00.

7. Przypominamy, że w naszej parafii w czasie wakacji / lipiec – sierpień/ Msza święta w dni powszednie  odprawiana będzie tylko o godz. 18:00.

8.  Zachęcamy do bezpiecznego odpoczynku w czasie wakacji przypominając o tym, że chrześcijaninem jest się w każdym miejscu i czasie.

Bieżące informacje o przygotowaniu do zaległej I Komunii i Rocznicy I Komunii, oraz o nowej grupie komunijnej na rok 2021 będą umieszczane w zakładce: Sakramenty/I Komunia. Proszę sprawdzać. 

bierz plakat 2020

spływOiS 2020b

rekolekcje 4 7 2020 

Mamy zielone światło w sprawie organizacji rekolekcji parafialnych. 
1. Ksiądz rekolekcjonista - ks. Adam Kurowski - opiekun i moderator   Ruchu Rodzin Nazaretańskich.
2. Temat: "Bliżej siebie" - role małżonków w rodzinie. Formacja będzie w postaci konferencyjno-warsztatowej.
3. Koszty tygodniowego pobytu:
    dorośli- 620 zł
    młodzież-(12-19) - 520 zł,
    dzieci    - (3-12)  - 450 zł
    maluchy- (0-3)  -   140 zł.
Koordynator - Mińkowska Elżbieta

 

meski rozaniec

 

 

 pielgrzymka wlochy 2020

Rzym (3 pełne dni) - Watykan - Castel Gandolfo - Asyż - Cortona - Florencja - Siena - Divino Amore

(pełny program - kliknij)

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.