Ogłoszenia parafialne – XII Niedziela zwykła

 

1. W dzisiejszą niedzielę, 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Składamy najserdeczniejsze życzenia i niezapominany o modlitwie.

2. Zapraszamy na   nabożeństwa czerwcowe  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę odprawiane są o godz. 17:30 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30.

3. W czwartek, 27 czerwca  tradycyjne wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jest to święto patronalne naszej parafii. Msza św. odpustowa będzie odprawiona o godz. 18:00. Możliwość uzyskania odpustu pod zwykłymi warunkami.

4. W piątek, 28 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa Jest to  Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Przypominam, że w każdy czwartek, również w wakacje, /od lipca do końca sierpnia o godz. 18:30/ zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Adoracja kończyć się  Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Zapraszamy.

5. W sobotę , 29 czerwca przypada  uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Polecamy w modlitwach Papieża Franciszka.  W następną niedzielę zbiórka do puszek na daninę św. Piotra tzw. Świętopietrze.

6.  Zachęcamy do bezpiecznego odpoczynku w czasie wakacji przypominając o tym, że chrześcijaninem jest się w każdym miejscu i czasie.

7. Przypominamy, że w naszej parafii w czasie wakacji Msza święta w dni powszednie  odprawiana będzie tylko o godz. 18:00.

8. Uczestników rodzinnych wakacji w dniach  30.06 – 6.07 2019 r. zapraszam na spotkanie w poniedziałek  24 czerwca 2019 r. o godz. 19:30 w sali przy kawiarence.

adwent 2019 

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.