Ogłoszenia parafialne – XXI Niedziela zwykła

1. W poniedziałek, 2 września, po wakacyjnej przerwie przywracamy w dni powszednie  Mszę św. o godz.19:00. Zachęcamy parafian do spotkania z Bogiem w liturgii eucharystycznej. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. na kolejny rok. Polecamy ku rozwadze parafian Msze święte gregoriańskie za zmarłych.

2. Przystąpienie do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej – bierzmowanie – planowane jest na  22 IV 2020 r. o godz. 18:00. Pierwsze spotkanie informujące o warunkach udziału w przygotowaniu do tego sakramentu odbędzie się w sobotę 14  września 2019 r. o godz. 10:00.

3. I komunia św. w tym roku szkolnym odbędzie się 17 maja 2020 r. ; a rocznica komunii świętej 24 maja 2020 r. Przygotowania rodzin z dziećmi odbywać się będą tradycyjnie, w drugą niedzielę miesiąca na i po Mszy św. o godz. 11:30.

4. Z początkiem roku szkolnego zawiązujemy drugi krąg Domowego Kościoła w naszej parafii. Chętne rodziny pragnące uczestniczyć w comiesięcznych spotkaniach formacji oazowej zgłaszają się do księdza proboszcza.

5. W każdy czwartek o godz. 19:30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Adoracja kończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Zapraszamy.

adwent 2019