Ogłoszenia parafialne - I Niedziela Wielkiego Postu.

 

1. W naszym kościele nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w każdy piątek o godz. 17:00 dla dzieci z rodzinami, a o godz. 18:30 dla wszystkich parafian. W każdą niedzielę Wielkiego Postu odprawiane jest nabożeństwo „Gorzkich żali ” o godz.17:30. Za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Za tydzień 17 marca, w drugą niedzielę Wielkiego Postu „ Ad gentes” wspieramy polskich misjonarzy. Otaczamy ich samych i całe dzieło misyjne modlitwą oraz daniną wielkopostną. Zachęcamy do ofiary na cele misyjne składanej tradycyjnie do puszek przed kościołem.

3. Zapraszamy dzieci z rodzicami do udziału w rodzinnym konkursie na najpiękniejszego baranka wielkanocnego. Przewidujemy nagrody i wyróżnienia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

4. W niedzielę 3 marca o godz.19:00 rozpoczęliśmy nowy cykl nauk przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych do udziału, przypominając , że kurs jest jednym z warunków spisania protokołu przedmałżeńskiego. Konferencje odbywają się w sali przy kaplicy św. Jana Pawła II.

5. W poniedziałek 18 marca 2019 r. o godz.19:30 odbędzie się pierwsze spotkanie przedsiębiorców i rzemieślników. Rozpoczynamy Mszą św. w kościele, a następnie spotkanie formacyjne w parafialnej kawiarence. Mszę św. odprawi, kazanie wygłosi i spotkanie zaanimuje ks. prałat Tadeusz Bożełko – krajowy duszpasterz inteligencji technicznej i diecezjalny duszpasterz przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy.

Bieżące informacje o przygotowaniu do zaległej I Komunii i Rocznicy I Komunii, oraz o nowej grupie komunijnej na rok 2021 będą umieszczane w zakładce: Sakramenty/I Komunia. Proszę sprawdzać.

 

meski rozaniec

 

rekolekcje 4 7 2020 

 

 pielgrzymka wlochy 2020

Rzym (3 pełne dni) - Watykan - Castel Gandolfo - Asyż - Cortona - Florencja - Siena - Divino Amore

(pełny program - kliknij)

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.